FARSKÉ OZNAMY 22.1.2017

+ Jozef, Mária, Jozef

Sv. Tomáša Akvinského, kňaza a učiteľa Cirkvi, spomienka

ŠTVRTÁ NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

1. Sv. omše v tomto týždni budú v riadnom čase.

2. Vo štvrtok k nám po sv. omši zavíta misionárka - dobrovoľníčka p. Jitka Letková, aby nám porozprávala o svojom pôsobení medzi deťmi v afrických slumoch, napr. aj o každodennej príprave jedla pre množstvo afrických detí, ktoré trpia hladom. Deti vyrábajú srdiečka so svojím menom, ktoré potom misionári prinášajú do Európy na duchovnú adopciu. Aj my budeme mať možnosť si takto duchovne adoptovať dieťa a modliť sa za neho. Súčasťou rozprávania bude aj výstavka a obrázková prezentácia. Srdečne vás všetkých pozývame.

3. Oznamujeme, že naša farnosť pripravila pre deti v tomto roku 12 zaujímavých stretnutí vždy v posledný týždeň v mesiaci, kde sa im budú venovať naši mladí animátori. Ak chceš zažiť kopec zábavy, nové dobrodružstvá, či sa aj niečo nové naučiť, príď v sobotu 28.1. o 14.00 pred Biely dom v Štiavniku. Prines si so sebou sánky, boby, lopáre a o ostatné už bude postarané, rovnako tak aj o občerstvenie. Predpokladaný záver akcie je okolo 17.00. Tešíme sa na vás!

4. Deti, ktoré sa chcú zapájať do spevu počas detských sv. omší, mali v piatok prvé stretnutie. Ďalšie bude v Štiavniku o dva týždne. Priveďte aj svojich kamarátov. Vo februári začneme mávať aj detské sv. omše.

Rovnako pozývame deti vo Hvozdnici na nácvik spevu k detským sv. omšiam, najmä prvoprijímajúce. Stretneme sa v sobotu 28.1. o 10.00 v kostole vo Hvozdnici. Tešíme sa na vás!